PWr o ochronie danych osobowych

Data: 27.05.2019

Politechnika Wrocławska uruchamiła stronę internetową dedykowaną tematyce przetwarzania danych osobowych. Umieszczane będą tutaj informacje o zasadach przetwarzania danych, zmianach w przepisach, nowych szkoleniach i wzorach dokumentów.

W jednym miejscu udostępniamy linki do informacji o przetwarzaniu danych osobowych, które realizują podmioty i instytucje, z którymi nasza uczelnia współpracuje, realizuje projekty i programy badawcze. Na stronie pojawiać się będą poradniki dotyczące danych, z którymi pracownicy i studenci uczelni najczęściej mają do czynienia w praktyce. Strona będzie też miejscem propagowania dobrych praktyk i świadomości ryzyka związanego z ochroną danych osobowych.

W celu udzielenia odpowiedzi na najbardziej pilne i powtarzające się wątpliwości będziemy też stale aktualizować strefę FAQ (ang. Frequently Asked Questions), gdzie będzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dot. potrzeb pracowników i studentów Politechniki Wrocławskiej.