XXIV Conference of PhD Students and Young Scientists

Data: 23.10.2024
Miejsce wydarzenia: bud. H-14

W dniach 23-25 października 2024 r. odbędzie się XXIV Conference of PhD Students and Young Scientists. To międzynarodowe wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej. Część stacjonarna zaplanowana została w budynku H-14 Politechniki Wrocławskiej.

Konferencja organizowana jest przez doktorantów oraz pracowników Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej. Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje górnictwo, nauki o Ziemi i Kosmosie, geoinżynierię oraz geoinformację.

Uczestnicy mają możliwość zgłaszania publikacji do wydawnictwa Civil and Environmental Engineering Reports.

Więcej informacji na stronie konferencji oraz ulotce. Swój udział można zgłaszać przez formularz rejestracyjny.