Wrocławski Salon Maturzystów 2024

Data: 09.09.2024
Miejsce wydarzenia: bud. D-20

header-wroclaw.jpg

Razem z Fundacją Edukacyjną Perspektywy zapraszamy na tegoroczny Wrocławski Salon Maturzystów. Dwudniowe wydarzenie dla maturzystów, ale także uczniów i uczennic młodszych klas oraz nauczycieli, pedagogów szkolnych i doradców edukacyjno-zawodowych rozpocznie się 9 września o godz. 9 w Centrum Kongresowym PWr (bud. D-20).

W programie spotkań m.in.:

• prezentacje oferty edukacyjnej szkół wyższych na rok 2025/2026 oraz możliwość porozmawiania przy stoiskach z przedstawicielami uczelni i studentami uczelni publicznych i prywatnych z regionu i całej Polski,
  • egzamin maturalny w 2025 z przedmiotów podstawowych i obowiązkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych,
  • porady zawodowe i inspirujące spotkania dla osób wybierających swój przyszły kierunek studiów i uczelnię.

Uczestnicy Salonu odbiorą też od „Perspektyw” gratisowo publikację, która od ponad 30 lat pomaga kandydatom w wyborze kierunku studiów i uczelni, czyli „Informator dla Maturzystów 2025” – aktualny przewodnik na drodze od matury ku wymarzonym studiom.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.