TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.
Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.
Data: 07.11.2022
Miejsce wydarzenia: wydarzenie online
Organizator: Centrum Doskonałości Dydaktycznej
Kontakt: karolina.laszczyk@pwr.edu.pl
Zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie w ramach cyklu Teaching Excellence Seminars. O systemie studiów licencjackich na Massachusetts Institute of Technology opowie prof. Wojciech Matusik, wykładowca amerykańskiej uczelni.
Seminarium "Undergraduate Learning at MIT" odbędzie się 7 listopada, za pośrednictwem platformy Zoom. Początek o godzinie 14.00, spotkanie w języku angielskim.
Identyfikator: 982 4981 8821
Kod dostępu: 391744
Wojciech Matusik jest profesorem Electrical Engineering and Computer Science w Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory na MIT, gdzie kieruje zespołem Computational Design and Fabrication. Wcześniej pracował w Mitsubishi Electric Research Laboratories, Adobe Systems i Disney Research Zurich. Studiował grafikę komputerową na MIT i uzyskał tytuł doktora w 2003 roku. Tytuł licencjata otrzymał w EECS na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley w 1997 roku oraz magistra inżyniera w EECS na MIT w 2001 roku.
Jego zainteresowania badawcze dotyczą m.in. grafiki komputerowej, rozpoznawania obrazów,analizy danych obliczeniowych, robotyki i HCI. W 2004 roku został uznany za jednego ze 100 najlepszych młodych innowatorów na świecie przez MIT’s Technology Review Magazine. W 2009 roku dostał od ACM Siggraph Significant New Researcher Award. W 2012 roku Matusik zdobył nagrodę DARPA Young Faculty oraz tytuł Sloan Research Fellow. W 2014 roku za doskonałość w nauczaniu otrzymał Ruth and Joel Spira Award.
Teaching Excellence Seminars (TES) to cykl seminariów z udziałem doświadczonych praktyków, badaczy oraz osób odpowiedzialnych za doskonalenie edukacji na uczelniach z Polski i świata. Spotkania propagują sprawdzone i efektywne praktyki dydaktyczne, którymi dzielą się z naszą społecznością znakomici eksperci z innych ośrodków akademickich.
Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »