TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Teaching Excellence Seminars: dr inż. arch. Jerzy Łątka – Learning by doing

Data: 26.01.2023
Miejsce wydarzenia: wydarzenie online
Godzina: 12:00
Organizator: Centrum Doskonałości Dydaktycznej
Kontakt: karolina.laszczyk@pwr.edu.pl

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Teaching Excellence Seminars.  O interdyscyplinarności, kreatywności i nauczaniu problemowym opowie dr inż. arch. Jerzy Łątka z Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Seminairum nt. „Learning by doing and interdisciplinarity as a key for creative problem based teaching” odbędzie się 26 stycznia, za pośrednictwem platformy Zoom. Początek o godzinie 12.00, spotkanie w języku angielskim.

Link do spotkania

Identyfikator: 933 3645 7430
Kod dostępu: 592284

Jerzy ŁątkaDr inż. arch. Jerzy Łątka – pracuje w Katedrze Architektury i Sztuk Wizualnych na Wydziale Architektury PWr. Obronił doktorat na Wydziale Architektury Uniwersytetu Technicznego w Delft.  Wykładał na TU Darmstadt, TU Delft i cały czas prowadzi zajęcia na Politechnice Wrocławskiej. Należy do University of Universities –  sieci 40 międzynarodowych uczelni sztuki i architektury. Kieruje interdyscyplinarnym grantem badawczym „Transportable Ecological Cardboard House”.

Wraz z Shigeru Ban Architects i Voluntary Architects Network brał udział w projekcie i realizacji pomocowego przedszkola Paper Nursery School w mieście Yaan w Chinach. W 2016 r. zdobył pierwsze miejsce w konkursie Futu Wro Miasto Przyszłości/Laboratorium Wrocław w ramach Europejskiej Stolicy Kultury.

Został uznany za jednego z 10 najlepszych innowatorów do lat 35 z Polski przez MIT Technology Review (2017), jednym z 30 Kreatywnych Obywateli Wrocławia (2017), jednym z najlepszych nauczycieli akademickich we Wrocławiu w plebiscycie Radia LUZ (2021) ), otrzymał I nagrodę w konkursie FameLab Polska (2021) i wyróżnienie jako najlepszy opiekun naukowy w Polsce (2022). Jest założycielem platformy projektowo-badawczej architektury papierowej archi-tektura.eu.

logo TESTeaching Excellence Seminars (TES) to cykl seminariów z udziałem doświadczonych praktyków, badaczy oraz osób odpowiedzialnych za doskonalenie edukacji na uczelniach z Polski i świata. Spotkania propagują sprawdzone i efektywne praktyki dydaktyczne, którymi dzielą się z naszą społecznością znakomici eksperci z innych ośrodków akademickich.

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję