Spotkanie informacyjne z brokerem ubezpieczeniowym

Data: 21.06.2024
Miejsce wydarzenia: bud. A-1, aula
Godzina: 10:00

Dział Zarządzania Majątkiem zaprasza na otwarte spotkanie informacyjne z przedstawicielami nowego brokera ubezpieczeniowego działającego na naszej uczelni – Supra Brokers. Wydarzenie odbędzie się w auli budynku A-1 w piątek, 21 czerwca, w godz. 10-11.30. Wstęp wolny.

W trakcie spotkania będzie się można dowiedzieć m.in. o obowiązujących na uczelni polisach (polisy OC, NNW, ubezpieczenia mienia), procedurach i roli brokera we współpracy z PWr. Transmisja prowadzona będzie na żywo na platformie Zoom.