Spacer przez architekturę – wykład popularnonaukowy

Data: 10.04.2024
Miejsce wydarzenia: bud. E-1, sala 233
Godzina: 12:15 - 13:45
Organizator: Wydział Architektury

Wydział Architektury zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu otwartych wykładów popularnonaukowych „Bliżej architektury”. Zaproszeni są na nie uczniowie, zwłaszcza ci zainteresowani studiowaniem architektury, nauczyciele i wszyscy pasjonaci tej dziedziny nauki.

Spotkania w ramach cyklu „Bliżej architektury” są planowane w wybrane środy w godz. 12:15 – 13:45, w sali 233 budynku E-1 (ul. Bolesława Prusa 53/55, 50-317 Wrocław).

Pierwsze: „Spacer przez architekturę” – 10 kwietnia – poprowadzi dr hab. inż. Łukasz Wojciechowski, prof. uczelni.

Spotkania są otwarte, obowiązują jednak zapisy: tel. 71 3206448, maciej.muszynski@pwr.edu.pl.