TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.
Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.
Data: 18.11.2022
Miejsce wydarzenia: ul. Muchoborska 18, Wrocław
Godzina: 10:00
- 15:00
Organizator: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWr
Zachęcamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu wrocławskiej nauki i biznesu! Przedstawiciele tych dwóch światów, które wiele ze sobą łączy będą mieli okazję do rozmów o współpracy i poznania jej potencjału już 18 listopada w trakcie Science & Business MeetUp, które jest organizowane we Wrocławskim Parku Technologicznym. W programie są panele dyskusyjne, sesje networkingowe i zwiedzanie zaplecza R&D WPT.
Jak wziąć udział?
Science & Business MeetUp odbędzie się w WPT, w budynku Delta przy ul. Duńskiej 9! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego wymagana jest rejestracja pod tym linkiem: www.technologpark.pl/scienceandbusinessmeetup
Dla kogo?
Kogo zapraszamy z i kim będziesz mógł się spotkać na Science & Business MeetUp w WPT? To przedstawiciele świata akademickiego, przedsiębiorcy i reprezentanci instytucji otoczenia biznesu, w szczególności:
Co w programie?
W trakcie wydarzenia odbędą się dwa panele dyskusyjne, w trakcie których praktycy ze świata biznesu i nauki poszukają odpowiedzi na pytania o to, jak realnie wygląda i może rozwijać się współpraca nauki z biesem oraz jak pozyskiwać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa. Będzie ono jednak przede wszystkim okazją do networkingu oraz spotkań z ekspertami różnych obszarów wspierania biznesu, którzy będą obecni w strefie networkingu. Uczestnicy meetupu będą mieli również okazję do zwiedzania infrastruktury badawczo-rozwojowej WPT.
Konferencja odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym w budynku DELTA, przy ul. Duńskiej 9.
Program wydarzenia:
10:00 – 10:20 Rejestracja
10:20 – 10:40 Przywitanie
11:00 – 11:40 Panel dyskusyjny pt. „Współpraca nauki z biznesem – oczekiwania vs. rzeczywistość”
• dr Radosław Gniłka – Dyrektor działu badań i rozwoju w Healthcann S.A
• Maciej Kamiński – Dyrektor Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Wrocławski
• dr hab. inż. Leszek Jurdziak – Pracownik Naukowy Politechniki Wrocławskiej
• Agnieszka Kiliś – Ekspertka Centrum Projektów Badawczych UE, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
12:00 – 13:00 Networking
13:00 – 13:40 Panel dyskusyjny pt. „Początki … Problemy … Skąd pozyskać fundusze … O jaką pomoc prosić i kogo prowadząc własną firmę?”
• Jakub Karkocha – CEO w Lightapply Sp. z o.o.
• Mateusz Zimoch – CEO w Trasee Sp. z o.o.
• Małgorzata Stuła – CEO w Stuła Invest Group Sp. z o.o.
• Jakub Kunicki – CPO w Irmatiq
• Paweł Szumada – FOUNDER we WroDebt
• Mateusz Jarzombek – Dyrektor Centrum Wspierania Biznesu, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej
14:00 – 15:00 Networking
Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »