III Ogólnopolska Konferencja Naukowa TuTeech

Miejsce wydarzenia: bud. A-3 oraz Zoom
Organizator: Ogólnouczelniana Organizacja Studencka TuTech

Plakat konferencji

Ogólnouczelniana Organizacja Studencka TuTech zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej TuTech pod hasłem: „Rówieśnicze wsparcie edukacyjne”. Wydarzenie planowane jest w formie hybrydowej.

Konferencja służy wymianie wiedzy na temat roli tutoringu rówieśniczego w procesie edukacji oraz jego wpływu na rozwój uczniów i studentów. Uczestnicy będą mieli okazję podzielić się doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi tej metody. Wydarzenie tworzy bezpieczną przestrzeń do wymiany poglądów związanych z edukacją, wysłuchania różnorodnych opinii oraz przeprowadzenia dyskusji pomiędzy wszystkimi uczestnikami życia uniwersyteckiego.

W konferencji można uczestniczyć w formie czynnej (referat ustny lub poster) lub bierna. Obie są bezpłatne.

Wydarzenie planowane jest 27 września 2024 r. na Wydziale Chemicznym PWr (w budynku A-3, w sali 2.15). Obrady będą też udostępniane za pośrednictwem platformy Zoom. Rozpoczęcie o godz. 9:00. Dokładny harmonogram konferencji zostanie opublikowany na stronie 20 września. Dodatkowe informacje dotyczące konferencji w wydarzeniu na Facebooku.

Termin wysyłania abstraktów – 13 września.

Zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu powinni wypełnić formularz zapisowy