III edycja „Giełdy Problemów Medycznych”

Data: 08.03.2024
Miejsce wydarzenia: bud. D-21, sala 201
Organizator: HealthTech Synergy Hub, Centrum Innowacji i Biznesu PWr

gielda-problemow-medycznych-pasek-1000x250.png

HealthTech Synergy Hub oraz Centrum Innowacji i Biznesu już po raz trzeci zapraszają lekarzy i naukowców z PWr na spotkanie z cyklu „Giełda Problemów Medycznych”. Wydarzenie ma na celu prezentację aktualnych i istotnych zagadnień medycznych, będących przedmiotem zainteresowania środowiska medycznego. Warsztaty zaplanowano na piątek, 8 marca. Początek o godz. 12.45.

W trakcie wydarzenia prezentacje na temat swoich badań i projektów wygłoszą lekarze z wrocławskich szpitali. Udział w spotkaniu będzie możliwy stacjonarnie lub online, a organizatorzy udostępnią również nagrania (będą dostępne dla zarejestrowanych osób).

Wypełnij formularz i zarejestruj swój udział

Spotkania skierowane są do lekarzy, inżynierów, naukowców i wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami medycyny. Giełda jest także świetną okazją do nawiązania międzywydziałowej współpracy badawczej. To unikatowa okazja, aby spotkać się z ekspertami z dziedziny medycyny z wrocławskich szpitali partnerskich Wydziału Medycznego PWr.