I love PWr 2024 – Witajcie w PWrLandii

Data: 01.10.2024
Miejsce wydarzenia: dziedziniec przy bud. C-13

Grafika wydarzenia

Samorząd Studencki PWr zaprasza do udziału w wydarzeniu gwarantującym wszystkim studentom i studentkom pełną moc pozytywnych wrażeń na początek roku akademickiego. We wtorek, 1 października, na dziedzińcu budynku C-13, o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie I love PWr – Witajcie w PWrLandii.

To nie tylko świetna okazja do integracji, ale także szansa na poznanie nowych ludzi, odkrycie swoich pasji i aktywne spędzenie czasu.

W programie:

• budowanie młyna: Wykaż się kreatywnością i zbuduj jak najładniejszy młyn z drewnianych patyczków,
  • rzucanie obręczy na butelki: Spróbuj swoich sił w celności i traf obręczą w szyjkę butelki,
  • strzelanie recepturkami w kaczki: Pokaż swoją celność i ustrzel kaczki z recepturki,
  • łowienie kaczek: Wyposażony w wędkę, złap jak najwięcej kaczek pływających w baseniku,
  • panele organizacji: Odwiedź stoiska kół naukowych i zobacz, co ciekawego przygotowali,
  • malowanie twarzy: Chcesz się wyróżnić? Odwiedź nasz kącik malowania twarzy i pozwól naszej kreatywnej kadrze stworzyć wyjątkowy wzór.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.