Dni Aktywności Studenckiej

Data: 14.03.2024
Miejsce wydarzenia: bud. C-13
Organizator: Samorząd Studencki PWr

W czwartek, 14 marca, przedstawiciele ponad 70 organizacji oraz kół naukowych naszej uczelni kolejny raz zaprezentują swoją działalność. Dni Aktywności Studenckiej to wspaniała okazja, by przyjrzeć się efektom ich pracy i uzyskać wszystkie informacje potrzebne do wybrania idealnej dla was formy aktywności. Zapraszamy od 9 do budynku C-13.

DAS to największy festiwal studenckiej aktywności, prawdziwe święto studenckiej pomysłowości, energii i zapału. Podczas wydarzenia zaplanowano m.in. przejazdy pokazowe bolidu PWR Racing Team oraz motocykli Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych, odbędą się też prelekcję oraz koncerty naszych zespołów.

Poza targami przygotowanych zostało kilkanaście szkoleń związanych z rozwojem zainteresowań, a także profesjonalizacją działań organizacji studenckich.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.