Najem kawiarni, bud. C-18 (SKS)

Politechnika Wrocławska informuje o możliwości najmu części powierzchni w bud. C-18.

Przedmiotem najmu jest powierzchnia 39,88 m2 przeznaczona pod działalność gastronomiczną na I piętrze bud. C-18 Politechniki Wrocławskiej (Strefa Kultury Studenckiej) przy ul. Hoene-Wrońskiego 10 we Wrocławiu.

Budynek Strefy Kultury Studenckiej to dwukondygnacyjny obiekt ze stołówką/salą widowiskową, klubem, kawiarnią i antresolą a także salami konferencyjnymi i zapleczem dedykowanym organizacji wydarzeń oraz prowadzeniu gastronomii. Do budynku przynależy dwupoziomowy zadaszony parking naziemny, a także dwa tarasy. W budynku organizowane są wydarzenia o charakterze kulturalnym, społecznym, naukowym i rozrywkowym.

Powierzchnia 39,88 m2 z przeznaczeniem na gastronomię, będąca przedmiotem najmu, zlokalizowana jest na I piętrze budynku i obejmuje:

• część kawiarnianą z barem i wyposażeniem (8,80 m2)
    • zlew jednokomorowy
    • blat w zabudowie
    • lodówka podblatowa
    • zamrażarka podblatowa
    • wydawka z niezbędnymi przyłączami
    • witryna pod zabudową
    • witryna wolnostojąca
    • lada
  • zaplecze gastronomiczne (31,08 m2) składające się z dwóch pomieszczeń: kuchni i zmywaka, z wyposażeniem:
    • 2 blaty produkcyjne w ciągu
    • blat produkcyjny z szafką
    • półka z opiekaczem
    • zlew jednokomorowy
    • frytownica jednokomorowa elektryczna
    • kuchenka elektryczna sześciopalnikowa
    • okap/wyciąg
    • otwieracz do konserw
    • blat produkcyjny z ladą
    • blat produkcyjny z nadstawką grzewczą i mikrofalą
    • lodówka gastronomiczna 5-półkowa
    • zlew dwukomorowy z półką
    • zamrażarka wolnostojąca 6-półkowa
    • szafa na sprzęt drobny
    • szafa przelotowa
    • zmywarka
    • zmywak
    • zlew jednokomorowy z blatem
    • okienko z blatem odstawczym

Termin uruchomienia kawiarni: październik 2024

Okres najmu: październik 2024 - czerwiec 2025

Oferta powinna zawierać:

1. Imię, nazwisko i adres lub nazwę (firmę) i siedzibę, NIP, REGON, KRS (lub numer we właściwym rejestrze, do którego wpisany jest podmiot), dane kontaktowe: adres, telefon, e-mail oferenta,
  2. Propozycję miesięcznej stawki czynszu netto za 1m2 powierzchni, nie niższej niż 19 zł netto/m2,
  3. Opis koncepcji funkcjonowania kawiarni z uwzględnieniem menu/cennika
  4. Wstępny szacunek zapotrzebowanej mocy, opis urządzeń.
  5. Planowaną datę rozpoczęcia działalności,
  6. Aktualny dokument potwierdzający prowadzenie działalności i upoważnienie do reprezentowania dla osoby (osób) składających ofertę i biorących udział w negocjacjach:
    1. dla podmiotów podlegających wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego – wydruk z Krajowego Rejestru Sądowego;
    2. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - wydruk z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej RP oraz w przypadku spółki cywilnej dodatkowo potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię umowy spółki.
  7. Oświadczenie o zapoznaniu się z treścią wzoru umowy najmu i jego akceptacji (wzór umowy na prośbę – będzie wysłany na wskazany wcześniej adres mailowy),
  8. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb przeprowadzenia negocjacji.

Przed przystąpieniem do konkursu Politechnika Wrocławska zobowiązuje Najemcę do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, które dostępne są na stronie.

Oczekiwania:

Prowadzenie kawiarni z różnorodną ofertą gastronomiczną dedykowaną studentom i pracownikom Politechniki Wrocławskiej. W ofercie znaleźć się powinny kanapki, sałatki, przekąski ciepłe oraz zimne, a także napoje ciepłe oraz zimne.

Kawiarnia powinna być otwarta minimum od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Wydłużenie godzin otwarcia o godziny poranne i wieczorne, a także weekendy będzie dodatkowo punktowane przy ocenie oferty.

Oferta musi zawierać opis koncepcji funkcjonowania lokalu uwzględniającą charakter obiektu tj. uczelni wyższej.

Kryteria oceny oferty:

Lp. Kryterium Waga
1. cena za 1m2 netto 70%
2. koncepcja funkcjonowania lokalu z uwzględnieniem menu/cennika 20%
3. dostępność (godziny otwarcia lokalu) 10%

Przy sporządzaniu oferty należy wziąć pod uwagę przerwy w funkcjonowaniu uczelni (przerwy świąteczne, przerwa międzysemestralna, wakacje, itp.). Oferty mogą być składane przez osoby fizyczne i prawne.

Oferent przed złożeniem oferty powinien dokonać oględzin przedmiotu najmu. Termin oględzin można ustalić telefonicznie pod numerem 71 340 75 30 lub mailowo lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl.

Wyboru oferty dokona komisja powołana przez Prorektora ds. Studenckich, w skład której wejdą:

• pracownicy Działu Wsparcia Aktywności Studenckiej
  • przedstawiciel Samorządu Studentów Politechniki Wrocławskiej

Składanie ofert:

Ofertę pisemną należy złożyć w budynku A-1 Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27 , 50-370 Wrocław, pok. nr 121 w terminie do dnia 27.09.2024. do godz. 10.00. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Politechnika Wrocławska zastrzega sobie możliwość rezygnacji z wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert na każdym etapie bez podania przyczyny lub podjęcia negocjacji z wybranymi oferentami.