TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Rekrutacja do projektu „Programowanie Przemysłu Przyszłości”

Data: 12.01.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Fundacja Manus zaprasza studentów do udziału w projekcie edukacyjnym „Programowanie Przemysłu Przyszłości”. Młodzi ludzie mogą dzięki temu podnieść swoje kompetencje w zakresie informatyki technicznej i przemysłowej.

grafika_rekrutacyjna_do_projektu.pngProjekt jest bezpłatny i skierowany jest do studentów kierunków automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika, informatyka przemysłowa i pokrewnych. Dzięki przygotowanemu kursowi wyrównawczemu możliwy jest również udział studentów z innych dziedzin, chcących rozwijać się w tym kierunku.  Działania w 2022 r. obejmują: 

  • kurs wyrównawczy dla tych studentów, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie, ale mają niewielką wiedzę w temacie podstaw potrzebnych do nauki programowania,
  • stworzenie platformy e-learningowej wykorzystującej elementy grywalizacji,
  • ćwiczenia praktyczne w formie zajęć z nauczycielami, przygotowanie materiałów edukacyjnych,
  • indywidualne konsultacje z nauczycielami, • szkolenia stacjonarne w głównych miastach w Polsce,
  • wyjazdy do firm,
  • ogólnopolski Finał Mistrzostw w Algorytmice i Programowaniu Przemysłu Przyszłości.

Za stronę merytoryczną odpowiadać będzie zespół składający się z kadry naukowej Wydziału Elektrycznego. Uczestnicy projektu mogą liczyć m.in. na dostęp do kursu e-learningowego, cotygodniowe ćwiczenia praktyczne na zapewnionym przez organizatorów sprzęcie, darmowe konsultacje z nauczycielami.

Zgłoszenie do udziału w projekcie prowadzone są na stronie.

Równolegle trwa także rekrutacja nauczycieli akademickich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Zapisać można się do 31 stycznia pod tym linkiem.

Projekt jest finansowany przez rządowy podmiot Cyfryzacja KPRM (dawne Ministerstwo Cyfryzacji). Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Galeria zdjęć

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję