Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej

Data: 14.10.2021 Kategoria: aktualności ogólne

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, przede wszystkim chcę Wam bardzo serdecznie podziękować.

To był bardzo trudny czas dla dydaktyki. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, inwencji, pomysłowości i ofiarności – po prostu bardzo ciężkiej pracy – przeszliśmy przez ten czas zamkniętej uczelni, zdalnego nauczania.

Teraz też zresztą nie jest łatwo. Maska to wątpliwa pomoc dydaktyczna. Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję i bardzo doceniam Waszą pracę jako nauczycieli.

Na Dzień Edukacji Narodowej życzę Wam wszystkiego najlepszego. Życzę satysfakcji z pracy, szczęścia, wspaniałych studentów, nowych pomysłów, dużo energii i oczywiście zdrowia.

Wszystkiego najlepszego!

prof. Arkadiusz Wójs