Zagłosuj na idealnego pracodawcę

Data: 10.03.2016 Kategoria: aktywność studencka

Już po raz trzeci Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Brygada Kariery zapraszają studentów naszej uczelni do udziału w badaniu "Mój idealny pracodawca". Ankiety można wypełniać do końca marca

Celem badania jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie, jakie są oczekiwania studentów wobec rynku pracy. Dodatkowo, głosujący wybiorą idealnego pracodawcę, czyli takiego, u którego chcieliby być zatrudnieni po zakończeniu studiów.
0DVRXPBwBfwctBkRo,biuro_karier_poziom.jp

Anonimowe ankiety (ankieta ») można wypełniać do końca marca. Osoby, które będą zainteresowane zdobyciem atrakcyjnych nagród, przygotowanych przez organizatorów, po właściwym badaniu zostaną poproszone o wypełnienie dodatkowego formularza.

Wyniki zostaną ogłoszone 17 maja 2016 r. podczas uroczystej gali „Mój idealny pracodawca”.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier »

***

Brygada Kariery to wolontariusze, którzy współpracują z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Osoby, które chciałby dołączyć do zespołu informujemy, że właśnie trwa nabór. Oferta skierowana jest do tych, którzy są zainteresowani rozwojem tzw. umiejętności miękkich poprzez realizację różnych projektów, jak również podniesieniem kwalifikacji i nawiązaniem cennych kontaktów.

Jak zasilić szeregi Brygady Karier? Zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego »