Wybory uzupełniające do Rady Uczelni – zgłaszanie kandydatów

Data: 09.10.2023 Kategoria: komunikaty

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że do poniedziałku, 23 października, do godz. 12 można zgłaszać kandydatów na członka Rady Uczelni kadencji 2021-2024 wywodzącego się ze wspólnoty uczelni. Wybory uzupełniające do tego gremium zostaną przeprowadzone 26 października podczas posiedzenia Senatu PWr.

Kandydatów należy zgłaszać w Biurze Rektora (bud. A-1, pok. 340) w trybie opisanym w załączniku 6, rozdział 5, ust. 1 Statutu. Stosowny formularz zgłoszenia znajduje się na stronie Uczelnianej Komisji Wyborczej. Dodatkowo należy dostarczyć, po zapoznaniu się przez kandydata z zamieszczoną na stronie UKW informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zgodę i oświadczenie kandydata.

Uchwała UKW nr 70/2020/2024 z dnia 5 października 2023 roku w sprawie: trybu zgłaszania kandydatów do Rady Uczelni w wyborach uzupełniających kadencji 2021-2024.

Komunikat UKW nr 14/2020/2024 w sprawie: trybu zgłaszania kandydatów do Rady Uczelni w wyborach uzupełniających kadencji 2021-2024.