Wsparcie dla studentów z Białorusi

Data: 17.08.2020 Kategoria: komunikaty

Drogie Studentki i Studenci z Białorusi

Jesteśmy z Wami w tym trudnym czasie. Wyrażamy nasz szacunek i solidarność z białoruskim społeczeństwem, walczącym o demokrację już nie w wyborach, a na ulicach. Możecie liczyć na wsparcie i pomoc Politechniki Wrocławskiej, jeśli w jakikolwiek sposób Was lub Waszych bliskich dotknęły represje.

Cezary Madryas, rektor
Arkadiusz Wójs, rektor-elekt

Jeśli potrzebujecie wsparcia, piszcie na adres: jmr@pwr.edu.pl

???????? ? ???????i

?? ? ???? ?˘ ????? ?????? ????! ???????? ???? ?????? ? ???????????? ? ?????????? ???????????, ???? ????????? ?? ?????????? ?˘?? ?? ?? ???????, ? ?? ???????. ?????? ?????????? ?? ????????? ? ???????? ???????˘????˘ ???????????, ???? ????-??????? ???????? ??? ? ????? ??????? ???????? ????????.

?????? Cezary Madryas
?????? ????? ?rkadiusz Wójs