Wrocławski Salon Maturzystów na PWr

Data: 11.09.2023 Kategoria: aktualności ogólne

Jak dobrze przygotować się do matury? Czym się kierować przy wyborze studiów? Szukających odpowiedzi na te pytania zapraszamy na Wrocławski Salon Maturzystów. Spotkania z ekspertami zaplanowano na 12 i 13 września w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

wroclawski_salon_maturzystow_pwr.jpgWydarzenie przeznaczone jest nie tylko dla przyszłorocznych maturzystów, ale także dla uczniów młodszych klas oraz nauczycieli, pedagogów szkolnych i doradców edukacyjno-zawodowych.

W programie imprezy znalazły się m.in. porady zawodowe i inspirujące spotkania dla osób wybierających właśnie swój przyszły kierunek studiów oraz spotkania z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

W ramach części targowej przedstawione zostaną oferty uczelni i szczegółowe wymogi rekrutacji na studia na rok akademicki 2024/25. Uczestnicy otrzymają także bezpłatną publikację, która od ponad 30 lat pomaga kandydatom w wyborze kierunku studiów i uczelni, czyli „Informator dla Maturzystów 2024”.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 w budynku D-20 (ul. Janiszewskiego 8). Organizatorem jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Wstęp na salon jest bezpłatny, ale na spotkania obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez stronę.