Trwają targi pracy – zajrzyj do Serowca!

Data: 17.10.2023 Kategoria: praca/praktyki/staże

Zdjęcie ilustracyjne przedstawiające ludzi uczestniczących w targach pracy

Jeśli szukasz praktyki studenckiej, stażu albo interesującej pracy, to koniecznie zajrzyj dziś do bud. C-13. Przez cały dzień trwają tam 39. Akademickie Targi Pracy, a swoje oferty prezentuje łącznie ponad 70 firm.

Nasze Akademickie Targi Pracy to największe tego typu wydarzenie w regionie. W jesiennej edycji udział bierze ponad 70 wiodących pracodawców, którzy przygotowali dla studentów, studentek i absolwentów oraz absolwentek Politechniki Wrocławskiej atrakcyjne oferty pracy, praktyk i staży.

– Jeśli chcecie swobodnie porozmawiać na tematy związane z zatrudnieniem, swoją ścieżką kariery i oczekiwanych przez pracodawców kompetencjach, to zajrzyjcie do budynku C-13 – zachęca Katarzyna Sławińska-Oleszek, kierowniczka Biura Karier PWr. – Atmosfera jest naprawdę luźna i z potencjalnymi pracodawcami można porozmawiać bez stresu, który często towarzyszy rozmowom rekrutacyjnym.

Zdjęcie ilustracyjne pokazujące osoby przy stoiskach na targach pracyWśród wystawców są m.in. Mistubishi Electric, Capgemini, Alstom, Mondelez, Accenture, Deloitte, Tarczyński, LG Energy Solution, NG Engineering, Nokia Solutions and Networks, Mahle, Kruk, PM Group, KGHM Polska Miedź, ELektrotim, Collins Aerospace, Betard, BNY Mellon.

Na uczestników czekają także liczne konkursy z nagrodami, doradcy zawodowi i fotograf, który wykona profesjonalne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych. Nie zabraknie profesjonalnych porad dotyczących poszukiwania pracy, konkursów oraz okazji do rozmów i zawierania zawodowych znajomości. Targi potrwają do godz. 15.30.

Wydarzenie organizują wspólnie Fundacja Manus i Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, a sponsorami głównymi 39. edycji ATP są firmy LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o., Horizon Automation i COWI.