Trwają targi pracy. Zajrzyj do C-13

Data: 14.03.2023 Kategoria: praca/praktyki/staże

Zdjęcie ludzi przy stoiku na targach

Szukasz pierwszego stażu albo ciekawej pracy? Do środy w bud. C-13 trwają Akademickie Targi Pracy. Swoje oferty przez dwa dni zaprezentuje łącznie ponad 100 firm.

Akademickie Targi Pracy to największe tego typu wydarzenie w regionie. W Dniu Inżynierskim (14 marca) oferty były skierowane do studentów i absolwentów wszystkich kierunków inżynierskich, a wystawiało się ponad 70 firm. Z kolei w Dniu IT (15 marca), dedykowanym studentom kierunków informatycznych i teleinformatycznych, swoją ofertę przedstawi 50 pracodawców.

Zdjęcie ludzi biorących udział w targach pracy– Udział w Akademickich Targach Pracy to okazja na spotkanie z przedstawicielami firm i instytucji. Można swobodnie porozmawiać na temat możliwości zatrudnienia, ścieżek kariery i oczekiwanych przez pracodawców kompetencjach – mówi Katarzyna Sławińska-Oleszek, kierowniczka Biura Karier PWr. – Wyjątkowa atmosfera wydarzenia ułatwia luźne spotkania, bez oceny, która zwykle towarzyszy rozmowom rekrutacyjnym. Bezpośrednie spotkanie z firmami na targach to również okazja  do zadawania takich pytań, na które trudno znaleźć odpowiedź na stronach firm i w materiałach promocyjnych – dodaje.

Wśród wystawców są m.in. LG Energy Solution Wrocław, Horizon-Automation, Betard, Collins Aerospace Wrocław, Comarch, Dolby, Essity Operations, KGHM Polska Miedź, Allianz Quantitative Analytics, CGI, Nokia, McKinsey’s, Nestle Purina, PCC Group, Siemens, Toyota, Volvo.

Nie zabraknie profesjonalnych porad dotyczących poszukiwania pracy, konkursów oraz okazji do rozmów i zawierania zawodowych znajomości. Targi potrwają do środy, do godz. 15.30.

Wydarzenie organizują wspólnie Fundacja Manus i Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej. Sponsorami głównymi 38. edycji ATP są firmy Horizon Automation oraz LE Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

newsletter_2023_14.jpg