Speed Recruitment z Nokią

Data: 15.04.2016 Kategoria: życie uczelni

Zainteresowanych pracą w branży IT, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz specjaliści z Nokii zapraszają Speed Recruitment. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 kwietnia, na naszej uczelni

Speed Recruitment – zaledwie 15 minut rozmowy kwalifikacyjnej i dziesięć pytań, zadanych przez specjalistów. To szybka droga do kariery, bowiem może się okazać, że tyle wystarczy, aby dostać się na płatny staż do Nokii.

Oferta skierowana jest do studentów Politechniki Wrocławskiej – zwłaszcza tych, którzy kończą studia i zaczynają poszukiwania pracy, a interesuje ich branża IT, a zwłaszcza C++, Python, Bach, Integration&Verification, Java.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 kwietnia 2016 r. w godz. 8.00-16.00 w siedzibie Biura Karier (budynek H-14, Wybrzeże Wyspiańskiego 40).