Rekrutacja wciąż trwa – zobacz nagrania ze spotkań dla kandydatów

Data: 26.01.2023 Kategoria: rekrutacja

750x96_v2.png

Dwa dni spotkań informacyjnych dla kandydatów na studia magisterskie już za nami. Materiały wideo są dostępne na kanale PWr na Youtube. Można je obejrzeć w dowolnej chwili i wybrać swój wymarzony kierunek.

Nasz zimowy nabór to 3 700 miejsc na studiach stacjonarnych i 350 na studiach niestacjonarnych. W ofercie mamy też dwie nowości: elektroniczne systemy mechatroniki na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów oraz energetyka jądrowa na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym. Rekrutujemy także na niestacjonarne studia I stopnia na kierunku górnictwo i geologia (60 miejsc).

Na zarejestrowanie się w systemie i wniesienie opłaty czas jest już tylko do 9 lutego. Listy przyjętych ogłosimy 14 lutego.

O tym, czego uczymy na naszych kierunkach i specjalnościach, jakie są perspektywy zatrudnienia oraz szczegółach naboru, opowiedzieli nasi dydaktycy, studenci i absolwenci poszczególnych kierunków.

Nagrania wciąż są dostępne i warto je obejrzeć - to znakomita okazja, by wysłuchać zarówno opinii prowadzących, jak i studentów z poszczególnych kierunków i bezpośrednio od nich dowiedzieć się, jak wygląda kształcenie na drugim stopniu studiów PWr.

Studio magisterskie – dzień I

Rozmawialiśmy o kierunkach z następujących dziedzin:

• Architektura i budownictwo,
  • Matematyka i fizyka,
  • Chemia i bionauka,
  • Zarządzanie inżynieria zarządzania,
  • Mechanika i robotyka biomechanika inżynierska.

Studio magisterskie – dzień II

Rozmawialiśmy o kierunkach z następujących dziedzin:

• Automatyka, elektronika i elektrotechnika,
  • Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka,
  • Informatyka i telekomunikacja.