Doceniliśmy naszych absolwentów [ZDJĘCIA]

Data: 28.03.2023 Kategoria: absolwenci

Zdjęcie wyróżnionych absolwentów

Osiem osób otrzymało z rąk rektora prof. Arkadiusza Wójsa Odznakę Wyróżnionego Absolwenta PWr. Jest ona nadawana absolwentom, którzy swoim dorobkiem zawodowym lub aktywnością w różnych dziedzinach życia naukowego, społecznego i organizacyjnego przynoszą chlubę uczelni.

Tutaj znajdziesz wszystkie zdjęcia z wydarzenia

Oto laureaci za rok 2022:

• Dr inż. arch. Andrzej Poniewierka (Wydział Architektury, rocznik 1971) - przewodniczący Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów, autor projektu architektonicznego bulwaru Politechniki Wrocławskiej.
  • Dr inż. arch. Maciej Hawrylak (Wydział Architektury, rocznik 1986) - właściciel studia projektowego ASW we Wrocławiu.
  • Dr Jarosław Szynkarczuk (Wydział Chemiczny, rocznik 1985) - współwłaściciel firmy CCI Thermal Technologies Inc. w Kanadzie. Fundator stypendiów naukowych dla najlepszych studentów Wydziału Chemicznego PWr.
  • Michał Żuberek (dawny Wydział Elektroniki, rocznik 2006) - programista w NortonLifeLock w Norwegii. Jako mentor współpracuje z Biurem Karier PWr.
  • Michał Struzik (dawny Wydział Elektroniki, rocznik 2011) - główny konsultant ds. zarządzania usługami w Capgemini we Wrocławiu. Jako mentor współpracuje z Biurem Karier PWr.
  • Jan Zimroz (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, rocznik 1980) - dyrektor naczelny ds. górnictwa w KGHM Polska Miedź S.A.
  • Marek Świder (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, rocznik 1996) - wiceprezes zarządu ds. produkcji w KGHM Polska Miedź S.A.
  • Dr inż. Bartosz Cyba (Wydział Inżynierii Środowiska, rocznik 2010) - projektant instalacji sanitarnych w firmie CYBA w Ostrowie Wielkopolskim.

Dodatkowo we wtorek wyróżnienia odebrało dwoje laureatów za rok 2020:

• Dr Bożena Skibicka (dawny Wydział Informatyki i Zarządzania, rocznik 1977) - managerka w firmie Mis2 Spółka z o. o. we Wrocławiu;
  • Dr Wojciech Kaźmierczak (Wydział Podstawowych Problemów Techniki, rocznik 2006) - prezes firmy Goldenmark SA we Wrocławiu.

newsletter_2023_14.jpg