W piątek pogrzeb Jakuba Kulwickiego, studenta Wydziału Mechanicznego

Data: 25.11.2015 Kategoria: wspomnienia

27 listopada pożegnamy tragicznie zmarłego studenta naszej uczelni Jakuba Kulwickiego. Jego pogrzeb odbędzie się o godz. 12 na cmentarzu komunalnym w Brzegu (ulica Starobrzeska)

Jakub zginął kilkanaście dni temu w Turcji, gdzie od września przebywał na wymianie studenckiej. Naukę na Politechnice Wrocławskiej rozpoczął w 2013 roku. Studiował mechanikę i budowę maszyn na Wydziale Mechanicznym. Od początku roku akademickiego mieszkał w Stambule, gdzie w ramach wymiany studenckiej Erasmus+ uczył się na Teknik Universitesi. Miał tam spędzić dwa semestry.
Ukończył Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu. Pochodził z Brzegu. Miał 20 lat.

ac