Podaruj kubek ulubionemu wykładowcy

Data: 17.05.2016 Kategoria: aktywność studencka

Akademickie Radio Luz już po raz czwarty chce wyróżnić najlepszych prowadzących zajęcia we Wrocławiu, organizując konkurs „Kubek dla wykładowcy”. Do niedzieli, 22 maja, studenci i absolwenci wrocławskich uczelni mogą zgłaszać nazwiska ich zdaniem najsympatyczniejszych wykładowców

Zgłoszenia, w których trzeba podać imię i nazwisko kandydata oraz nazwę uczelni, na której pracuje, należy wysyłać na adres kubek@radioluz.pwr.edu.pl. Spośród nadesłanych propozycji redakcja Akademickiego Radia Luz wyłoni dziesięcioro wykładowców, którzy byli wskazywani w mailach najczęściej. Od 30 maja będzie można na nich głosować za pośrednictwem Facebooka, a wyniki głosowania poznamy 6 czerwca.
0DVRXPBwBfwctBkRo,kubek_pomaranczowy.png

W zeszłym roku w głosowanie zaangażowanych było ponad 3,5 tysiąca studentów ze wszystkich wrocławskich uczelni. Kubek pełen uznania otrzymał Janusz Bułat, wykładowca Politechniki Wrocławskiej z Wydziału Architektury. Radio Luz postanowiło również nagrodzić specjalnym, „Złotym Kubkiem dla Wykładowcy” doktora Adama Sieradzkiego z Politechniki Wrocławskiej, który w poprzednich latach dwukrotnie zdobył uznanie swoich studentów.

Plebiscyt „Kubek dla wykładowcy” odbywa się zawsze na przełomie maja i czerwca. – Chcemy pokazać, że we Wrocławiu są wykładowcy, na których zajęciach nigdy nie ma pustej sali. Tacy, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale również inspirują i pokazują, że los studentów nie jest im obcy. Czekamy na zgłoszenia i jeśli chcecie podziękować swoim prowadzącym, to jest to idealny sposób – mówi Marcin Tomaszewski, szef działu promocji Radia LUZ.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.
mc