LEM szuka marketingowców. Możesz pomóc zespołowi

Data: 07.04.2016 Kategoria: aktywność studencka

Studencki zespół z Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych rozpoczyna rekrutację do swojego działu marketingu. Szuka osób, które zajmą się promowaniem Lekkiego Motocykla Elektrycznego, kontaktem z firmami i innymi działaniami marketingowymi

- Chcemy stworzyć duży i prężnie działający dział marketingu, który zajmie się wszelkimi działaniami promocyjnymi, kontaktami z mediami, opieką nad naszym profilem facebookowym oraz fundraisingiem i kontaktami z naszymi sponsorami – opowiada Wojciech Pawlak z Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych. – Dzięki temu osoby zajmujące się pracami nad LEM-em będą mogły skupić się przede wszystkim na nich.
0DVRXPBwBfwctBkRo,lem_zolty2.jpg

Na spotkanie rekrutacyjne zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby dołączyć do działu marketingu. Nie muszą być studentami Politechniki Wrocławskiej, choć oczywiście będzie im łatwiej, jeśli studia na PWr połączą z działalnością w KNPiRM. Mogą liczyć na udział w wielu szkoleniach, dobrą atmosferę i doświadczenie, jakiego nie zdobędą nigdzie indziej. Podczas spotkania rekrutacyjnego poznają zespół i usłyszą o oczekiwaniach wobec działu marketingu. Będą tez mogły opowiedzieć o sobie na rozmowie rekrutacyjnej.

Spotkanie zaplanowano na 12 kwietnia o godz. 19 w sali 311 w budynku B-5. Szczegóły także tutaj.
lucy
Na zdjęciu: LEM Napoli (fot. Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych)