Poli Rock 2016, czyli ostre granie w Strefie Kultury Studenckiej

Data: 05.04.2016 Kategoria: aktywność studencka

Cztery zespoły powalczą o wygraną w przeglądzie muzycznym Poli Rock 2016. Wielki finał konkursu dla studenckich kapel już 8 kwietnia w SKS-ie. Zwycięzcy wystąpią podczas tegorocznych Juwenaliów

Do finału przeszły grupy: Fosgen ze Strzelina, DYABEU z Opola oraz wrocławskie - The Lottery i Slow Motion Bullet. W piątek zaprezentują się publiczności, która wybierze najlepszych. – Jury to wy! Podczas finału każdy będzie mógł oddać głos na kapelę, która najbardziej mu się spodoba – zachęcają organizatorzy przeglądu, czyli Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej oraz Koło Naukowe Inżynierów Dźwięku AES.

Przegląd Poli Rock został zainicjowany przez studentów PWr w ramach Juwenaliów w 2014 roku. Konkurs ma na celu odkrycie mało znanych, amatorskich zespołów wykonujących szeroko pojętą muzykę rockową.  Zwycięzcą pierwszej edycji przeglądu był oleśnicki Czwarty Poziom. W nagrodę zagrał w 2014 roku na dużej scenie juwenaliowej.
W tym roku eliminacje odbywały się w lutym i marcu. Zgłosiło się 16 kapel. Koncert finałowy rozpocznie się o godzinie 20. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej szczegółów tutaj.
ISZ