Pomalują ściany kliniki dla chorych dzieci. Każdy może dołączyć

Data: 14.03.2016 Kategoria: aktywność studencka

Od wtorku do piątku każdy może pomóc w malowaniu Kliniki Chirurgii Ogólnej i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu. Akcję organizuje Erasmus Student Network: Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego

Chętni mogą wziąć udział w akcji „Erasmus Hall” od 15 do 18 marca. Wspólnie pokryją ściany kliniki rysunkami, które poprawią humor chorych dzieci przebywających w ośrodku. Akcja każdego dnia zacznie się o godz. 17. Zainteresowani powinni zarejestrować się tutaj.

0DVRXPBwBfwctBkRo,espn_malowanie_kliniki

- Nie martw się, jeśli nie jesteś artystą – uspokajają organizatorzy. – Do malowania będziemy używać specjalnego projektora, który będzie wyświetlał wizualizacje na ścianach więc każdy, kto chce pomóc, jest mile widziany.
Przedstawiciele ESN gwarantują dobrą zabawę oraz sprzęt malarski i fartuchy chroniące przed ubrudzeniem farbą.
Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.
ach