Dzień Kobiet na Wydziale Mechanicznym

Data: 08.03.2016 Kategoria: aktywność studencka

Przedstawiciele samorządu Wydziału Mechanicznego PWr przygotowali niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Każda przedstawicielka płci pięknej, która we wtorek zawitała do budynku B-4 w godz. 9-13, otrzymała z rąk studentów okolicznościowego kwiatka

– Pierwszy raz zorganizowaliśmy taką akcję – opowiada Michał Gogół z wydziałowego samorządu. W ciągu czterech godzin rozdali ponad 450 tulipanów. Otrzymywały je wszystkie kobiety zaraz po wejściu do budynku.
Wcześniej studenci wręczyli również kwiaty paniom pracującym w dziekanacie.
r.