Autor kursów "E-trapez" spotka się ze studentami PWr

Data: 01.02.2016 Kategoria: aktywność studencka

Krystian Karczyński stworzył cykl e-learningowych kursów matematycznych "E-trapez".  Korzysta z niego wielu studentów przygotowujących się do kolokwiów i egzaminów z analizy matematycznej, algebry czy statystyki. 2 lutego będzie gościem Samorządu Studenckiego PWr

Spotkanie odbędzie się o godzinie 12 w sali konferencyjnej Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20).
Większość z nas skorzystała z pomocy i lekcji nikogo innego jak Krystiana Karczyńskiego – czytamy profilu facebookowym wydarzenia.  Organizatorzy przekonują, że dzięki  filmom szkoleniowym jego autorstwa zaliczenie kursów matematycznych nie było problemem, a raczej stało się przyjemnością.

- Wiemy, że to sesja, a nawet więcej! Wiemy, że jest to termin między egzaminami z analizy matematycznej i algebry. A więc termin idealny, żeby zdobyć motywację do pokonania wielu skomplikowanych równań – zachęcają organizatorzy.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, trzeba jednak wcześniej się zapisać. Więcej informacji tutaj.
red