Koło Naukowe Bio-Top pomoże wyborze najlepszej specjalności

Data: 25.01.2016 Kategoria: aktywność studencka

Koło Naukowe Studentów Biotechnologii Bio-Top  zaprasza do Baru Specjalności. Tak studenci nazwali akcję, w której będą informować swoich kolegów  o studiach magisterskich na Wydziale Chemicznym PWr

3 lutego odbędzie się spotkanie dla absolwentów studiów I stopnia (budynek A-2, sala 310, godzina 16.30).
- Interesujesz się chemią i biologią, ale nie jesteś jeszcze zdecydowany, w jakim kierunku pójść? Będziesz mieć niepowtarzalną okazję, aby zapoznać się z programem studiów każdej ze specjalności – zachęcają studenci. Ofertę dydaktyczną zaprezentują opiekunowie specjalności i studenci. Opowiedzą oni o wymaganiach, wymaganej wiedzy i perspektywach pracy.

Spotkanie będzie miało charakter informacyjno-dyskusyjny.
Więcej informacji na profilu facebookowym wydarzenia
ISZ