Zbiórka karmy i koców dla schroniska dla zwierząt

Data: 25.11.2015 Kategoria: aktywność studencka

Samorząd studencki Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki organizuje zbiórkę karmy i koców. Zebrane rzeczy zostaną przekazane wrocławskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Ślazowej. Akcja potrwa do czwartku

Zbiórka jest organizowana już po raz drugi i odbywa się na parterze budynku C-2 przy ul. Janiszewskiego (sala 111a, wejście od strony sąsiedniego budynku C-1). – Odwiedzając schronisko, zobaczyłam, że każda pomoc jest tam mile widziana. Zaproponowałam to na forum samorządowym i wszyscy stwierdzili, że warto – mówi Kalina Tabała z Samorządu Studencki WEMiF.

Oprócz suchej i mokrej karmy dla psów i kotów oraz koców można także przynosić poduszki, stare śpiwory, zabawki, szelki i smycze. W schronisku bardzo potrzebne są także zwykłe, szare gazety, które są wykorzystywane w wybiegach dla zwierząt przechodzących kwarantannę.

0DVRXPBwBfwctBkRo,miska_dla_schroniska20

W środę zbiórka będzie prowadzona do godziny 15, a w czwartek w godzinach 10-15. – Jeśli komuś nie pasuje ten termin, albo ma dużą ilość rzeczy do oddania, to prosimy o kontakt. Zebrane rzeczy będziemy zawozić do schroniska samochodem, dlatego nie ma problemu, żebyśmy po drodze jeszcze coś odebrali – dodaje Kalina Tabała.

Więcej o akcji można przeczytać w wydarzeniu na Facebooku.

mc