Potrzebne wsparcie dla studentki Politechniki Wrocławskiej

Data: 28.10.2015 Kategoria: aktywność studencka

Karolina Cegielska z Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego zmaga się z przerzutowym nowotworem kości. Jej znajomi organizują zbiórkę pieniędzy na kampusie Politechniki. Akcja potrwa do 31 października

Wolontariuszy z Fundacji United Way Polska (organizatora zbiórki) można spotkać na Kampusie Głównym przy budynkach A-1, C -13, C-17 i D-2 oraz na terenie Kampusu na Grobli – przy budynku L-1. Są oni wyposażeni w specjalnie zapieczętowane puszki i identyfikatory fundacji.

0DVRXPBwBfwctBkRo,puszka_zbiorka_karolin
U Karoliny w marcu bieżącego roku zdiagnozowano nowotwór kości udowej lewej z przerzutami do płuc, nerek, węzłów chłonnych i tkanek podskórnych.  Jedynym dla niej ratunkiem, poza standardową chemioterapią, jest  zastosowanie leku refundowanego jedynie w przypadku nowotworów nerek i wątroby, niestety nie w przypadku przerzutów. Miesięczny  koszt terapii to 10 tysięcy zł. Aby rozpocząć leczenie, konieczne jest zabezpieczenie minimalnie 10 dawek tego leku.

Pieniądze można też wpłacać na specjalne konto udostępnione przez Fundację United Way Polska - 19 1030 1582 0000 0005 0102 1091, z dopiskiem „Karolina Ceglarska”.
Więcej o pomocy dla Karoliny tutaj.
ISZ