Studenci spotkają się przy kawie, by lepiej się poznać i działać razem

Data: 27.10.2015 Kategoria: aktywność studencka

W czwartek kolejna Kawa Organizacji Studenckich. To inicjatywa Fundacji Manus. Ma pomóc studentom działającym w kołach naukowych, agendach kultury i organizacjach studenckich lepiej się poznać, a dzięki temu zaczynać wspólne inicjatywy

Uczestnicy Kawy Organizacji Studenckich mają także szansę na spotkanie w luźniejszej atmosferze z przedstawicielami władz uczelni i innymi osobami, które mogą im doradzić w wielu kwestiach związanych z działalnością studencką. Na czwartkowe spotkania Fundacja Manus stara się bowiem zapraszać gości. Do tej pory z zaproszenia skorzystali m.in. dr Jarosław M. Janiszewski, kanclerz PWr czy prof. Zbigniew Sroka, prorektor ds. studenckich. W najbliższej Kawie Organizacji Studenckich weźmie natomiast udział Wojciech Ruszkiewicz, przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej.

Spotkanie  odbędzie się w czwartek, 29 października, o godz. 15.30  w Strefie Kultury Studenckiej. Potrwa około dwóch godzin. Obowiązują wcześniejsze zapisy.  Zgłoszenia należy wysyłać na adres: wds@manus.pl, w treści maila wpisując: imię, nazwisko, numer telefonu i nazwę organizacji, którą się reprezentuje.

lucy