Możesz dołączyć do ekipy PWR Racing Team

Data: 09.10.2015 Kategoria: aktywność studencka

Konstruują bolidy, startują w międzynarodowych zawodach Formuła Student i ścigają się na słynnych torach wyścigowych. Teraz czekają na nowych studentów. PWR Racing Team rozpoczął rekrutację

- Dołącz do nas, a już w przyszłym sezonie masz szansę wziąć udział w największym projekcie studenckim na Politechnice Wrocławskiej – zachęcają członkowie zespołu. Poszukują inżynierów, menedżerów i grafików. Przekonują, że udział w Formule Student otwiera drzwi do światowej kariery, a także pozwala poznać ciekawych ludzi ze świata motosportu i biznesu.

Spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaangażować się w projekt, odbędzie się w najbliższy wtorek (13 października) o godzinie 19.30 w budynku C-13, sala 0.31.
Więcej o PWR Racing Team tutaj.
ISZ