Szykuje się kolejna edycja szkoły letniej w Indiach

Data: 30.09.2015 Kategoria: aktywność studencka

Spotkanie informacyjne dla studentów PWr, którzy chcą wyjechać na miesiąc do Parul University w Indiach, odbędzie się w najbliższy wtorek

Druga edycja Indian Summer School planowana jest na luty 2016 roku. Studenci na zagranicznej uczelni spędzą miesiąc. Będą uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych, wykładach ekspertów i zwiedzać laboratoria. W programie jest też nauka języka hindi oraz poznawanie kultury Indii i zwiedzanie okolicy.

0DVRXPBwBfwctBkRo,szkola_letnia_zapowied

Jak zgłosić się do projektu i jakie dokumenty trzeba wypełnić, żeby móc wyjechać? Między innymi takich informacji udzielą pracownicy Działu Współpracy Międzynarodowej PWr na spotkaniu, które odbędzie 6 października o godz. 11 w budynku C-13, sala 2.17.

- Wyjazd jest skierowany do osób, które pragną zdobyć doświadczenie w odmiennej kulturze, poznać inne sposoby nauczania oraz nawiązać międzynarodowe kontakty z ludźmi biznesu, profesorami oraz studentami z całego świata – zachęca dr Kamila Ludwikowska z DWM.

W poprzedniej edycji szkoły letniej w Indiach wzięło udział 14 studentów Politechniki.
Współpraca Politechniki Wrocławskiej z uniwersytetem w Parul ma charakter dwustronny. Podczas wakacji grupa studentów z Indii gościła na naszej uczelni.

Więcej informacji o Indian Summer School 2016 tutaj.
ISZ
Na zdjęciu: Uczestnicy pierwszej edycji szkoły letniej w Indiach (fot. materiały DWM)