Boisko do siatkówki plażowej już działa. Wystartuj w turnieju juwenaliowym

Data: 10.05.2016 Kategoria: sport

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr uruchomiło piaskowe boiska przy ul. Chełmońskiego. W miniony weekend rozegrano tam turniej kwalifikacyjny w siatkówce plażowej mężczyzn

W zawodach wzięli udział najlepsi siatkarze naszej uczelni, którzy walczyli o prawo reprezentowania Politechniki Wrocławskiej w Akademickich Mistrzostwach Dolnego Śląska (14 maja, boiskach AZS Wrocław). Pierwsze miejsce zajęli Adam Andrys i Maciej Westfal, którzy w finale pokonali parę Piotr Serek i Jakub Szmolke. Trzecie miejsce zajęli Tomasz Bartnik i Jakub Dmuch.

0DVRXPBwBfwctBkRo,siat_plaz_turniej1.jpg

Na boiskach do siatkówki plażowej w najbliższy czwartek, 12 maja, odbędzie się jedno z wydarzeń "Juwenaliów na sportowo".  - Od godziny 8 do godziny 15 będzie można wziąć udział w turnieju siatkówki plażowej, to impreza  dla wszystkich studentów –zachęca Robert Jarosz, dyrektor SWFiS PWr. Dodaje, że ruch na świeżym powietrzu to  przecież doskonały wstęp do juwenaliowej zabawy.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.
red.

Na zdjęciu: Turniej siatkówki plażowej na PWr, maj 2016 (fot. archiwum SWFiS PWr)