TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Sukcesy PWr na Akademickich Mistrzostwach Polski w ergometrze wioślarskim

Data: 12.04.2016 Kategoria: sport

Na rozegranych w weekend Akademickich Mistrzostwach Polski w ergometrze nasi sportowcy zdobyli cztery medale, m.in. srebrny i brązowy w klasyfikacji generalnej

W zawodach wystartowało 14 reprezentantów Politechniki Wrocławskich (siedem kobiet i dziesięciu mężczyzn). Wśród kobiet najlepiej spisała się Patrycja Sadowska, która z czasem 3:22,6 zajęła drugie miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych. W klasyfikacji generalnej znalazła się na trzecim miejscu.

Z kolei Paweł Buryn z czasem 3:00,8 zdobył tytuł Akademickiego Wicemistrza Polski. Bardzo dobrze wypadli nasi wioślarze drużynowo – zajęli drugie miejsce wśród uczelni technicznych i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wszyscy zwodnicy PWr poprawili swoje życiowe rekordy.

Zawody odbyły się w hali sportowej Uniwersytetu Warszawskiego 9-10 kwietnia. Wszystkie wyniki tutaj.
ISZ

Na zdjęciu: Akademickie Mistrzostwa Polski w ergometrze wioślarskim (fot. Ósemka PWr)