Koszykarki PWr w dobrej formie

Data: 26.11.2015 Kategoria: sport

0DVRXPBwBfwctBkRo,koszykarki_11_2015.jpg

Nasze koszykarki wygrały z drużyną AWF Wrocław. To ich kolejny zwycięski mecz w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej

- Dziewczyny zademonstrowały agresywna obronę "każdy swego" na całym boisku – relacjonuje Krzysztof Zemankiewicz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr, trener naszego zespołu. - Przeprowadzały skuteczne kontrataki, które stały się już wizytówką drużyny.
Ostatecznie wygrały 80:62.
Najskuteczniejszymi zawodniczkami meczu były: Monika Skoczylas 17 punktów., Marta Majchrzak - 15 , Marta Domagalik - 13.

- Rywalizacja z zawodniczkami ze sportowej uczelni zawsze jest wyzwaniem, bo jej kadrę stanowią przyszłe trenerki koszykówki – uważa Krzysztof Zemankiewicz.
Nasza drużyna zagrała w składzie: Karolina Janiec, Marta Danielik, Justyna Herlender, Laura Prystrom, Aleksandra Hirkowska, Marta Majchrzak, Paulina Tudaj, Katarzyna Rożeń, Sara Zachorska, Monika Skoczylas, Anna Pelc, Adrianna Silecka.

Kolejny mecz koszykarki rozegrają 3 grudnia. Zmierzą się z drużyną Uniwersytetu Przyrodniczego.
ISZ

Na zdjęciu: Koszykarki PWr (fot. archiwum drużyny)