Udany początek sezonu drużyn siatkarskich PWr

Data: 12.11.2015 Kategoria: sport

Zespoły siatkarskie Politechniki Wrocławskiej z sukcesem zapoczątkowały sezon Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej

Zarówno kobieca, jak i męska reprezentacja pewnie pokonały swoich rywali. Studentki z naszej uczelni okazały się lepsze od rywalek z Uniwersytetu Medycznego (3:0) i AWF Wrocław (3:2). Z kolei studenci wygrali mecze z Wyższą Szkołą Bankową (3:0) i Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania Copernicus (3:0).

0DVRXPBwBfwctBkRo,dlm_statka_listopad2.j

Kolejny mecz siatkarki rozegrają 23 listopada z drużyną Uniwersytetu Ekonomicznego (hala przy ul. Kamiennej 35, godz. 18.30). Ekipa męska zmierzy się 19 listopada ze studentami z Uniwersytetu Wrocławskiego (hala przy ul. Przesmyckiego 10, godz. 20.30).

- Liczymy na kolejne udane występy, zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom – mówi Jakub Osóbka, trener piłki siatkowej ze Studium Wychowania  Fizycznego i Sportu PWr.
Dolnośląska Liga Międzyuczelniana to rywalizacja w 28 dyscyplinach sportowych. W roku akademickim 2014/2015 w  lidze wzięło udział czternaście wyższych uczelni z regionu. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Politechnika Wrocławska.
Harmonogram tegorocznych rozgrywek tutaj.
ISZ, fot. archiwum SWFiS