Muzyka filmowa zabrzmi w auli Politechniki Wrocławskiej

Data: 31.03.2016 Kategoria: życie uczelni

Muzycy Orkiestry Politechniki Wrocławskiej zapraszają na wyjątkowy koncert. W czwartek 7 kwietnia w auli gmachu głównego naszej uczelni będzie można usłyszeć znane motywy muzyczne z filmów, seriali i musicali

W programie Koncertu Muzyki Filmowej są m.in. utwory z takich filmów jak: „Różowa Pantera”, „Amelia” czy też z serii poświęconej agentowi 007.

0DVRXPBwBfwctBkRo,wios_8687.jpg

- Oczywiście w naszym repertuarze nie zabraknie również muzyki dla trochę starszej publiczności - opowiada Dominika Dziubińska z Orkiestry PWr. - Zagramy przeboje z kilku słynnych polskich seriali, między innymi z „Kariery Nikodema Dyzmy”.
Orkiestra Politechniki Wrocławskiej istnieje od 2011 r. Zrzesza studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników wrocławskich uczelni, głównie tych z PWr.

Koncert Muzyki Filmowej pod dyrekcją Katarzyny Krzywniak rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp wolny.
ach
Na zdjęciu: Orkiestra Politechniki Wrocławskiej (fot. Krzysztof Mazur)