Polsko-Amerykańska Szkoła Biznesu świętuje 25-lecie

Data: 12.11.2015 Kategoria: życie uczelni

Kolejna grupa absolwentów odbierze w sobotę dyplomy ukończenia Polsko-Amerykańskiej Szkoły Biznesu, działającej przy Politechnice Wrocławskiej

To wspólna inicjatywa Wydziału Informatyki i Zarządzania PWr oraz Central Connecticut State University. Szkoła od 1991 roku realizuje kształcenie w systemie Executive MBA, czyli  studiów podyplomowych dla menadżerów. Program obejmuje kursy z zakresu m.in. komunikacji w organizacji i zarządzaniu, marketingu, rachunkowości, finansów czy zarządzania strategicznego.

Zajęcia prowadzą amerykańcy i polscy wykładowcy, w tym pracownicy naukowi Politechniki Wrocławskiej, a także praktycy na co dzień pracujący na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla. Nauka odbywa się w cyklu dwusemestralnym podczas jednego roku akademickiego.

Na 14 listopada zaplanowano uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom 33. i 34. edycji i indeksów nowym studentom (Centrum Kongresowe PWr, budynek D-20, g. 11).
Więcej o szkole tutaj.