Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej

Data: 14.10.2015 Kategoria: życie uczelni

0DVRXPBwBfwctBkRo,rektor_foteczka.jpg
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przypadającego na 14 października, prof. Tadeusz Więckowski, rektor Politechniki Wrocławskiej złożył życzenia nauczycielom akademickim
"W Dniu Edukacji Narodowej składam Państwu życzenia zdrowia, powodzenia w  życiu osobistym oraz pomyślności w pracy dydaktycznej i naukowej. Słowa te kieruję do wszystkich nauczycieli akademickich oraz nauczycieli z gimnazjum i liceum Politechniki Wrocławskiej. Jednocześnie dziękuję Państwu za codzienną pracę, jaką wkładacie w kształcenie naszych studentów i uczniów, rozwijanie ich pasji i zainteresowań. Liczę, że pełniona misja będzie dla Państwa źródłem satysfakcji oraz zawodowego spełnienia.
Najlepsze życzenia i wyrazy uznania dla Państwa!" - życzył prof. Tadeusz Więckowski, rektor naszej uczelni.

(fot. Bartek Sadowski)