Kurs: infrastruktura i bezpieczeństwo IT

Zapraszamy do udziału w kursie "Nowoczesna infrastruktura i bezpieczeństwo IT w globalnej firmie", organizowanym przez firmę Credit Suisse. Wykład inauguracyjny odbędzie się we wtorek, 1 marca

Kurs adresowany jest do studentów kierunków informatyka i teleinformatyka, którzy interesują się nowoczesnymi trendami w IT, "tajnikami" działania IT w środowisku korporacyjnym oraz chcą się dowiedzieć więcej o ITIL.
0DVRXPBwBfwctBkRo,credit-suisse-logo.jpg

Na zajęcia (15 godzin wykładowych i 15 godzin ćwiczeń laboratoryjnych) Credit Suisse zaprasza studentów studiów I stopnia (VI semestr) oraz II stopnia – tryb stacjonarny (I i III semestr). Szkolenie poprowadzą przedstawiciele szwajcarskiego giganta z branży finansowej.

Kurs rozpocznie wykład inauguracyjny, który odbędzie się we wtorek, 1 marca 2016 r. o godz. 18.00 w Green Day (ul. Szczytnicka 9). Zainteresowanych udziałem prosimy o wcześniejszą rejestrację »

Pierwsze zajęcia zaplanowano natomiast tydzień później, 8 marca 2016 r. o godz. 17.00 na Politechnice Wrocławskiej (C-16 D 2.2) - ulotka kursu »

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail: marta.mazurek@credit-suisse.com