Konkurs "Studencki Projekt Roku"

Data: 09.05.2016 Kategoria: aktywność studencka

Promocję aktywności studenckiej oraz nagrodzenie najciekawszych inicjatyw ma na celu nowy konkurs „Studencki Projekt Roku”. Prace należy składać do 20 maja 2016 r. Na najlepszych czekają nagrody

Konkurs – po raz pierwszy – organizują Politechnika Wrocławska oraz Samorząd Studencki uczelni. W kolejnych edycjach jury będzie oceniało projekty w trzech kategoriach: nauka i technika, działalność społeczno-kulturalna i aktywność na co dzień.

0DVRXPBwBfwctBkRo,samorzad_pwr_poziom.pn

W roku akademickim 2015/2016, aby wyrównać szanse, rozpatrywane będą tylko działania dotyczące codziennej aktywności, a więc np. praca w laboratorium lub w garażu, owocne spotkania studenckie czy osiągnięcia podczas treningów itp.

Adresatami przedsięwzięcia są studenci działający w kołach naukowych, organizacjach studenckich, agendach kultury czy wydziałowych radach samorządu. Celem zabawy jest natomiast wyłonienie najlepszych projektów z bieżącego roku akademickiego oraz nagrodzenie najbardziej aktywnych grup.

Prace konkursowe należy dostarczać do 20 maja 2016 r. do Działu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej (budynek H-14).

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Aktywności Studenckiej, którą zaplanowano na 30 maja 2016 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej »

Zapraszamy!