Komunikaty Uczelnianej Komisji Wyborczej

Data: 26.02.2016 Kategoria: życie uczelni

W związku ze zbliżającymi się wyborami na Politechnice Wrocławskiej, dotyczącymi kadencji na lata 2016-2020, prezentujemy komunikaty Uczelnianej Komisji Wyborczej

1. Podział mandatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego - pobierz »
  2. Podział mandatów na delegatów w celu wyboru przedstawicieli w Senacie w grupie nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego - pobierz »
  3. Okręgi wyborcze pracowników Politechniki Wrocławskiej niebędących nauczycielami akademickimi - pobierz »
  4. ­Podział mandatów w Senacie i Uczelnianym Kolegium Elektorów w grupie studentów i doktorantów - pobierz ­»­
  5. ­Podział mandatów na przedstawicieli w Uczelnianym Kolegium Elektorów w grupie nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego - pobierz ­»­ ­