Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej

Data: 06.04.2016 Kategoria: uroczystości uczelniane, życie uczelni

Informujemy, że wybrany został skład Uczelnianego Kolegium Elektorów na kadencję 2016-2020. W skład Kolegium, które dokona wyboru Rektora oraz Prorektorów Politechniki Wrocławskiej.

Kolegium elektorów tworzą przedstawiciele wszystkich grup pracowniczych naszej Uczelni oraz studentów i doktorantów:

• przedstawiciele nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego – 72 mandaty,
  • przedstawiciele nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego – 17 mandatów,
  • przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi – 7 mandatów,
  • przedstawiciele studentów i doktorantów – 24 mandaty.

Skład Uczelnianego Kolegium Elektorów na kadencję 2016-2020pobierz »

Pierwsze zebranie Uczelnianego Kolegium Elektorów zaplanowano na czwartek, 14 kwietnia 2016 r. Po spotkaniu tym społeczność akademicka pozna nazwiska kandydatów na Rektora Politechniki Wrocławskiej.