I love PWr. Studenci wrócili na kampus! [ZDJĘCIA]

Studenci Politechniki Wrocławskiej rozpoczęli rok akademicki od powitalnej imprezy nad Odrą. – Tak długo nas nie było... Czas na powrót! – zachęcali do zabawy organizatorzy z Samorządu Studenckiego PWr.

I love PWr 2021

Bulwar im. Rektora Stanisława Kulczyńskiego 1 października zamienił się w miasteczko studenckie, w którym można było potańczyć, zamówić jedzenie z food trucka, pograć w siatkówkę plażową i przekonać się na własne oczy, czym zajmują się koła naukowe na PWr.

I love PWr

I love PWr 2021

– "I love PWr" to cykliczne wydarzenie. To też świetna okazja, żeby zapoznać się z klimatem uczelni, poznać życie studenckie po godzinach i zintegrować się ze znajomymi z nowych kierunków – uważają organizatorzy tegorocznej edycji imprezy pod hasłem „Here we go again”.

I love PWr

Studenci ze starszych roczników zachęcali swoich młodszych kolegów do zaangażowani się w działalność studencką. Można było porozmawiać z przedstawicielami m.in. PWR Racing Team, NZS PWr, Studenckiego Klubu Turystycznego, Akademickiego Klubu Lotniczego PWr, Best Wrocław, PWr in Space, TK Games, ósemki wioślarskiej, Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych PWr czy KN Robocik.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał Klub Studencki Bajer.

newsletter-promo.png