Bezpłatne szkolenia z IBM

Data: 23.02.2016 Kategoria: aktywność studencka

Corporate Readiness Certificate to cykl bezpłatnych zajęć praktycznych i teoretycznych, organizowanych przez IBM. Szansę na udział w nich ma kilkuset studentów. Egzaminy kwalifikacyjne odbędą się na początku marca

Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów III lub IV roku studiów pierwszego stopnia albo I lub II roku studiów drugiego stopnia, którzy znają język angielski na poziomie co najmniej B1 i są zainteresowani zdobyciem nowej wiedzy z zakresu IT.

0DVRXPBwBfwctBkRo,ibm_logo.png

Zajęcia obejmują następujące przedmioty:

• Backup & Restore
  • Computer Management
  • Cyber Security
  • Storage

Wystarczy wybrać jeden z nich i wziąć udział w egzaminie kwalifikacyjnym. Odbędzie się on w dwóch terminach: 3 lub 7 marca 2016 r. (do wyboru) w sali nr 2.17 budynku C-13.

Spotkania w ramach Corporate Readiness Certificate zaplanowano natomiast w budynku H-14 (wykłady) oraz w siedzibie IMB (pracownia komputerowa). Zajęcia będą prowadzone w języku polskim i angielskim.

Cykl szkoleń, prowadzonych przez specjalistów z IBM, to dla najlepszych studentów szansa zatrudnienia, a dla wszystkich uczestników – możliwość zdobycia cennej wiedzy praktycznej.

Dodatkowe informacje, formularz rejestracyjny oraz rozkłady zajęć znajdują się na stronie Biura Karier Politechniki Wrocławskiej »